slider1
Contemporary Business Wireless Technology Wooden Concept
slider3
slider4n

O firmieIdeą, która przyświeca założycielom grupy jest stworzenie jednego miejsca, w którym przedsiębiorca będzie mógł pozyskać profesjonalne usługi doradcze zarówno w zakresie finansów, księgowości, doradztwa unijnego, jak i nowoczesnych systemów zarządzania sprzedażą.

Grupa GDB działa jako zespół niezależnych doradców biznesowych. Współpracuje z kancelarią radców prawnych, doradcą podatkowym, biurem biegłego rewidenta i firmą świadczącą usługi w zakresie przygotowywania i opracowywania wniosków dotyczący dotacji unijnych Realizuje projekty doradcze dla firm, które stają przed kolejnymi wyzwaniami, ale także dla tych, którzy dopiero pracują na swój sukces (start-up’y). Jest to zespół doświadczonych konsultantów, który tworzą certyfikowani księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, inżynierowie, doradcy finansowi. To praktycy z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowo-doradczym, którzy wspomagają przedsiębiorstwa w okresie ich rozwoju oraz dbają o bezpieczeństwo prawne i finansowe przedsiębiorców.

Mając na uwadze unikalność każdego biznesu doradcy dobierają rozwiązania indywidualnie do specyficznych potrzeb Klientów. Pomagają rozwiązywać problemy dzięki kompetencjom sprawdzonego zespołu specjalistów z wielu obszarów działalności biznesowej.